Palmers – w trosce o matkę i dziecko

Pragnienie piękna tkwi każdym z nas. Dlatego wciąż na nowo poszukujemy rozwiązań, które pozwalają nam wyrażać także własne piękno. I robimy to nie tylko poprzez odpowiednie ubrania, czy otaczając się pięknymi przedmiotami, ale również poprzez kosmetyki, które pozwolą nam zadbać o naszą skórę, o nasze naturalne piękno.

Jest wiele firm, które starają się czerpiąc z natury, dostarczać nam kosmetyków, które pozwolą piękno to wydobyć i podkreślić w sposób naturalny. I jedną z takich firm jest niewątpliwie marka Palmers. Jest ponad stu siedemdziesięcioletnie doświadczenie i obecność na rynkach w ponad osiemdziesięciu krajach świadczy o jakości oferowanych produktów. A są to kosmetyki, które między innymi dedykowane są dla kobiet w ciąży, a także dla noworodków.

Jednym z kluczowych kosmetyków, po które ciężarne kobiety sięgają, są kremy na rozstępy. Ich niezwykła skuteczność, o której przekonały się tysiące kobiet mówi sama za siebie. Te kremy rzeczywiście pozwalają utrzymać doskonałą kondycję skóry w momencie, gdy przechodzi ona niezwykle trudny egzamin, gdy kobieta jest w ciąży. Kremy te stosując regularnie i wcierając w miejsca narażone na rozstępy, takie jak brzuch, uda i pośladki, odżywiają skórę i uelastyczniają ją. Dzięki temu w momencie, gdy ulega znacznemu rozciągnięciu, nie powstają rozstępy.
Obok kosmetyków dla kobiet, ważne miejsce w linii Palmers zajmują także kosmetyki dla noworodka. Ta kategoria to kosmetyki wyjątkowe- ponieważ są dedykowane do pielęgnacji skóry najdelikatniejszej i najbardziej wrażliwej.

W ofercie tej marki znajdziemy przede wszystkim maść chroniącą przeciwko pieluszkowemu zapaleniu skóry oraz nawilżający balsam, który pozwala utrzymać poziom nawilżenia w sposób optymalny. Oba kosmetyki są bezpieczne i hipoalergiczne, nie mają więc ograniczeń wiekowych.

Dodaj komentarz